НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. Україна (U16) - Швейцарія (U16) 1:1 ###

Контрольний матч. Україна (U16) - Швейцарія (U16) 1:1

Сьогодні у Києві, на футбольному полі навчально-тренувального комплексу ім. В. Баннікова, юнацька збірна України U16 провела перший товариський спаринг з однолітками зі Швейцарії. Матч не виявив переможця, закінчившись внічию 1:1.Перший тайм пройшов у досить рівній боротьбі, але швейцарці мали дещо більше моментів для взяття воріт. Нащастя, вдало діяла оборона українців на чолі з голкіпером Володимиром Маханьковим. Тож голів у першій половині гри вболівальники так і не побачили &minus- 0:0.Після перерви гра стала більш гострою за рахунок замін, проведених наставником українців Олегом Кузнєцовим. Наші хлопці почали проводити небезпечні контратаки, і на 63-й хвилині матчу все-таки добилися бажаного. Артур Авагімян заробив штрафний, який майстерно виконав Олександр Піхальонок &minus- 1:0.Після пропущеного голу швейцарці повністю заволоділи ініціативою, що вилилося в серію кутових біля воріт українців. Один з них, на 73-й хвилині, закінчився голом &minus- відзначився Дімітрі Мфомо. В останні хвилини матчу рахунок не змінився &minus- свисток арбітра зафіксував бойову нічию 1:1.Україна U16 &minus- Швейцарія U16 1:1Україна: Маханьков (в), Кравець, Лебідь, Шепелєв, Швед (Грачов, 41), Заїкін (Гладченко, 41), Піхальонок (Гуцуляк, 76), Сентябов (Авагімян, 41), Чоботенко (к), Міхайличенко, Шевченко.Швейцарія: Деклу (в), Ефендич, Счьоттін, Селманаж, Аджєті (к), Арнолд, Гіоргієв, Емболо, Мфомо, Кані, Манзамбі.Голи: Піхальонок (62), Мфомо (73)